Cichodaje

Ogłoszenia
Towarzyskie

Cichodaje

Cichodaje.pl

Następna strona zawiera: ogłoszenia towarzyskie,anonse erotyczne, śmiałe materiały erotyczne, prywatne oferty, anonse, towarzyskie, fotooferty i zdjecia erotyczne. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia nie wchodź dalej bo możesz doznać Szoku!

Wejście > Wyjście

megalia

Rzeszów, Podkarpackie

Wiek: 28

Wzrost: 168 cm

Waga: 62 kg

Biust: 4

O mnie:

Lubię wielokrotne orgazmy / nie trzy / znacznie więcej , wtedy me ciało drży jak oszalałe ,, uwielbiam taki stan,,,jak facetowi prężyście stoi a ja mu delikatnie, zwinnymi paluszkami pieszczę uprzednio obficie nawilżonego żelem pękającego z rozkoszy penisa u nasady główki , lubicie tak ,, bo ja strasznie,dopiero tak rozpalonego zapraszam do właściwej zabawy ,,, mojego faceta oczywiście.

Jest też coś bardzo wyrafinowanego co lubię odnośnie pieszczot z kobietą , ale to już nie jest do opisywania lecz, do realizacji w mojej sypialni.Nie piszę tu że jestem BI bo tu co 2 ga pani jest BI ale tylko w opowiastkach i ich fantazjach, ja natomiast realizuję swe pragnienia - Tak że o ile znajdzie się dziewczyna , kobieta dojrzała emocjonalnie chetna do nawiazania bliższej przyjazni kobiecej i skosztowania zapachu mojej sypialni to czekam na odzew

Kontakt Kontakt na E-mail

Promocja: Kontakt tylko 2,5 zł netto

W odpowiedzi otrzymasz
10 kontaktów z Twojego rejonu

Chcesz dodać anons?
Profesjonalna sesja zdjęciowa zwiększy oglądalność Twojego Profilu! Dołącz do NAS!