Cichodaje

Ogłoszenia
Towarzyskie

Cichodaje

Cichodaje.pl

Następna strona zawiera: ogłoszenia towarzyskie,anonse erotyczne, śmiałe materiały erotyczne, prywatne oferty, anonse, towarzyskie, fotooferty i zdjecia erotyczne. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia nie wchodź dalej bo możesz doznać Szoku!

Wejście > Wyjście

PoprostuMagda

Jelenia Góra, Dolnośląskie

Wiek: 23

Wzrost: 166 cm

Waga: 53 kg

Biust: 2

O mnie:

Witaj szanowny Gościu!
Dość długo zastanawiałam się nad umieszczeniem tutaj anonsu! Oto jestem.
Nie czytaj jednak dalej, szukając kobiety na jedną noc. Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek relacji bez choćby nici porozumienia, zaufania, rozmowy.
Nie bój się też o to, że po spotkaniu z Tobą pobiegnę do kolejnego "kolegi". To zdecydowanie nie w moim stylu. Pamiętaj - ta relacja jest tylko dla nas. To chwile odpoczynku od zwykłego życia, to nasze marzenia, nasze fantazje, nasza własna bajka.
Czytasz właśnie anons zwykłej dziewczyny. 23 letniej kobiety, spełniającej swoje marzenia, mającej pasje, wartości, plany. Studiuję i pracuję, smakuję życia kiedy tylko mogę. Jestem bardzo otwarta na nowości, doznania, emocje. Uważam, że życie jest po to, by z niego korzystać.
Jeżeli jadłeś kiedykolwiek czekoladę z chilli, to w pewnym sensie zasmakowałeś kawałka mojej osobowości ;). Nie przejmuj się wiekiem, zawsze podobali mi się starsi od siebie mężczyźni. Dojrzałość, klasa, inteligencja - masz to, czego chłopcom w moim wieku brakuje.

Czego szukam:

Kwestia preferencji? Uwielbiam, kiedy dominujesz. Mniej, lub bardziej. Chętnie poddam się też wprowadzeniu w klimaty BDSM. Jestem tu dla Ciebie, pamiętaj o tym.

Kontakt email Kontakt www Kontakt SMS Kontakt Zbiornik

Promocja: Nr tylko 2 zł netto

W odpowiedzi otrzymasz
10 kontaktów z Twojego rejonu

Chcesz dodać anons?
Profesjonalna sesja zdjęciowa zwiększy oglądalność Twojego Profilu! Dołącz do NAS!