Cichodaje

Ogłoszenia
Towarzyskie

Cichodaje

Cichodaje.pl

Następna strona zawiera: ogłoszenia towarzyskie,anonse erotyczne, śmiałe materiały erotyczne, prywatne oferty, anonse, towarzyskie, fotooferty i zdjecia erotyczne. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia nie wchodź dalej bo możesz doznać Szoku!

Wejście > Wyjście

Twoja Przyjaciółka

Warszawa, Mazowieckie

Wiek: 23

Wzrost: 172 cm

Waga: 56 kg

Biust: 3

O mnie:

Serdecznie zapraszam na dyskretne randki sponsorowane.

Propozycję moją kieruję do kulturalnych Panów, szukających relaksu i przyjemnego oderwania od rzeczywistości. Panów, którzy pragną przeżyć chwile zapomnienia w ramionach zmysłowej kochanki, nieszczędzącej uśmiechów, pocałunków i wielu innych przyjemności, jakich kobieta i mężczyzna mogą doświadczyć.

Wyjątkowość tych doznań nie będzie zakłócana niemiłymi niespodziankami w postaci dodatkowych opłat, prowadzenia przeze mnie rozmów telefonicznych, czy też obecnością osób trzecich, gdyż przyjmę Ciebie w mojej całkowicie prywatnej alkowie i nie pozwolę, by cokolwiek przeszkadzało nam w igraszkach.

Nie obawiaj się również pośpiechu, gdyż czas przeznaczony na wesołą rozmowę, wypicie kawy, czy też nawet drinka, jest bezpłatnym dodatkiem do chwil cielesnych uniesień jakie możemy wspólnie przeżyć. Chcę aby nasze spotkanie przebiegało w atmosferze randki, jak z kochanką. Tak będzie milej dla Ciebie, prawda? :-)

Czego szukam:

SPOTKANIA PROSZĘ REZERWOWAĆ Z PRZYNAJMNIEJ GODZINNYM WYPRZEDZENIEM!

Nie odpisuję na smsy Panom, których nie znam, a na dzwoniące numery zastrzeżone mam permanentną alergię (odrzucam lub nie odbieram).

Kontakt Kontakt na E-mail

Promocja: Kontakt tylko 2,5 zł netto

W odpowiedzi otrzymasz
10 kontaktów z Twojego rejonu

Chcesz dodać anons?
Profesjonalna sesja zdjęciowa zwiększy oglądalność Twojego Profilu! Dołącz do NAS!