Cichodaje

Ogłoszenia
Towarzyskie

Cichodaje

Cichodaje.pl

Następna strona zawiera: ogłoszenia towarzyskie,anonse erotyczne, śmiałe materiały erotyczne, prywatne oferty, anonse, towarzyskie, fotooferty i zdjecia erotyczne. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia nie wchodź dalej bo możesz doznać Szoku!

Wejście > Wyjście

MalaMi

Warszawa, Mazowieckie

Wiek: 21

Wzrost: 166 cm

Waga: 49 kg

Biust: 2

O mnie:

Witaj nieznajomy. Jestem interesującą dziewczyną, inteligentną, zabawną, atrakcyjną, na V roku renomowanej uczelni. Ze mną nie można się nudzić. Uwielbiam różnego typu aktywności, a głowę mam pełną pomysłów! Lubię seks i nie mam w tej dziedzinie zahamowań. Nigdy wcześniej nie spotykałam się ze z mężczyzną, który w jakikolwiek sposób sponsorowałby moje zachcianki.. Teraz chcę spróbować czegoś nowego :-) Nie pokazuję tu swojej twarzy, ponieważ nie mogę pozwolić sobie na rozpoznanie, także ze względu na przyszłość zawodową. Jednego jestem pewna - spodobam Ci się ;)

Czego szukam:

Dyskrecja! Którą ja również gwarantuję. Dla mnie sponsorowane spotkania to będzie nowość - więc oczekuję wyrozumiałości ;-) Parter musi mi się podobać, być w stosownym wieku. Oczekuję, że nie będę dokładać się finansowo do spotkań (jak miałam zwyczaj z "chłopakami", a także, że moje towarzystwo zostanie w jakiś sposób wynagrodzone - bo warto :-) Najważniejsze: wysoka kultura osobista, odpowiednie wykształcenie, szerokie horyzonty. Chętnie poznam niezwykłych mężczyzn, od których czegoś się nauczę.

Kontakt Kontakt na E-mail

Promocja: Kontakt tylko 2,5 zł netto

W odpowiedzi otrzymasz
10 kontaktów z Twojego rejonu

Chcesz dodać anons?
Profesjonalna sesja zdjęciowa zwiększy oglądalność Twojego Profilu! Dołącz do NAS!